Bu Site Güvenli Mi?

Ders-Not güvenilir mi?

Sitemizin her aşamasında güvenliğiniz için maksimum tedbirleri alıyor ve özel bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmıyoruz.

Kişisel bilgileriniz bizimle güvende!
Ders-Not olarak gerekli olmayan hiçbir bilgiyi istemiyor, paylaştığınız bilgileri üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşmıyoruz.

Her aşamada güvendesiniz.
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar 128 bit SSL sertifikası ile güvence altında.

Ödeme işlemleri, yeni üyelik, üye girişi ve sipariş işlemleri de dahil özel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar 128 bit SSL sistemi ile korunmaktadır. Kilit işaretinin kapalı olduğu durumlarda girdiğiniz bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünmesi mümkün değildir.

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmiyor.

Ders-Not, hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini kaydetmez. Girdiğiniz kart bilgileri şifrelenerek anında bankaya gönderilir.

SSL sertifikası ile korunan ödeme aşamasında girdiğiniz bilgileri personelimizin dahi görmesi mümkün değildir.

Dilediğin gibi öde!

Kredi kartı ile alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. 2 farklı ödeme seçeneği arasından dilediğinizi tercih etmekte özgürsünüz.

Diğer Ödeme Yöntemimiz: Havale/EFT

Diğer bir ödeme sistemi olarak Havale/EFT gönderimi kullanılmaktadır.

- Siz belirlenen tutarı IBAN hesabımıza gönderirsiniz.
IBAN Hesabımız: TR 2800 0100 0018 6542 7068 5008

+ Havale Gönderimi Bildirimi Nasıl Yapılır?
- "Havale Bildir Aracı" ile,
- ya da Whatsapp Hattımız aracılığıyla
bize bildirim de bulunabilirsiniz.

"Havale Bildir Aracı" ile ya da Whatsapp Hattımız bize bildirim de bulunabilirsiniz.

SSL Sertifikası nedir?

SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Giriş Katmanı anlamına gelen, bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin korunmasını sağlayan güvenlik protokolüdür.

Sitemizde bilgi girişi yaptığınız bütün alanlarda http:// yerine https:// şeklindeki güvenli alanda işlem yapılır. Bu aşamada web tarayıcınızdaki kilit işaretinin kilitli konumda olduğunu görebilirsiniz.

Güvenliğiniz hakkında her konu için info@ders-not.com'a mail atabilir veya iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.

Ders-Not olarak, sitemizde oluşturduğunuz bakiye alış-verişi son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Ders-Not, alt yapısınında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar seklinde size gösterek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiçbir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez .
Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için Ders-Not güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda Let's Encrypt 256 Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanma, kayıt edilmez ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi tarafından erişilememektedir. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay yada red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.
Sistemimizde kredi kartıyla yapılan işlemler için, Kredi Kartı güvenlik kontrolü olarak adlandırdığımız ek güvenlik prosedurleri uygulanmaktadır.